לקופה
עגלת קניות

מזרנים למיטת תינוק

מזרן למיטת תינוק בייבי פנג אייר מזרן למיטת תינוק בייבי פנג אייר מחיר: 749 ש"ח מחיר מבצע: 690 ש"ח

לפרטים ורכישה

מזרון למיטת תינוק – שקט ושלווה לתינוקכם ולכם

ההחלטה אילו לול, מיטה ומזרון לרכוש הן אחת ההחלטות החשובות שיהיה עליכם לעשות, בחירה עם משמעות רבה שתשפיע בסופו של דבר גם על ילדכם וגם עליכם. הוכח כי לשינה השפעה לא מעטה על הבריאות של כולנו, מה שאומר שאיך שאנו ישנים בלילה משפיע מאוחר יותר על היום שלנו ועל התפקוד.

ויותר משחשוב לכם כמבוגרים לישון טוב, חשוב כידוע שילדים, בטח ובטח תינוקות ישנו טוב, עצם השינה מסייעת להתפתחותם ושנת לילה כמה שיותר רצופה ושלווה תורמת רבות, מה גם שכאשר הפעוט שלכם ישן כראוי, גם אתם יכולים לישון בשקט. לכן המיטה ובעיקר המזרון צריכים להיות כמה שיותר נוחים ובטוחים.

מזרוני התינוקות הנמכרים בארץ מחויבים לעבור בדיקות איכות ולעמוד בתקן של משרד התקנים, הבדיקות מוודאות שמבנה תקין, שאין נוכחות של חומרים רעילים במעטפת שלו ובחומר ממנה היא עשויה, שהוא עמיד בפני בעירה, שאורך חייו של אינו קצר וכדומה.

כמה דגשים לבחירה מוצלחת של מזרון למיטת תינוק

אם רכשתם כבר מיטה וכעת אתם ניגשים לבחירת המזרון וודאו שמידותיו מתאימות למידותיה.

חשוב לבחור במזרון שעוביו בין 7 ל- 15 ס"מ, על מנת שלא לאפשר לפעוט לטפס ולצאת מהמיטה בעצמו, כמו כן כל מזרון שעוביו מעל ל- 10 ס"מ צריך להיות מסומן בצורה הבאה – "לשימוש במיטות שגובהן גדול מ- 60 ס"מ".

יש לבדוק שהוא מגיע כאשר הוא מכוסה באריזת פלסטיק אותה יש להסיר לפני תחילת השימוש בו.

יש לבדוק שהציפוי העוטף אותו מיוצר מבד אטום שאינו מאפשר חלחול נוזלים אל תוך הספוג, כמו כן ברכישת מזרון קפיצים יש לבדוק שאין נקבים או קרעים בציפוי העוטף את הקפיצים.

כיום קיימים מבחר דגמים של שעשויים מחומרים שונים כמו פוליסטרן מוקצף קשיח, לטקס, פוליאורתן מוקצף הרי הוא ספוג וכן מזרני קפיצים, אין המלצה גורפת על מזרון למיטת תינוק זה או אחר וההחלטה תלויה בכם, בצרכים ובהעדפות שלכם.

באתר החנות של בייבי פאן מחכים לכם מאות מוצרי תינוקות, ריהוט וציוד לפעוטות ביניהם שידות, עגלות, סלקלים, כסאות בטיחות, מנשאים, צעצועים, מוצרי הנקה, אביזרי האכלה ושאר מוצרים שכל זאטוט זקוק להם.

סיירו באתר ואם יש צורך אנחנו פה כדי לספק לכם ייעוץ ומענה על כל שאלה.

מוצרי הנקה Nuvita
אביזרי האכלה Nuvita
אביזרים נלווים Nuvita
אביזרים לתינוק Nuvita
אביזרי בטיחות לבית Nuvita
מוצרי רחצה וטיפוח Nuvita
השכרת משקל לתינוק Nuvita
השכרת משאבות חלב Nuvita
תיקים לעגלה LA MILLOU
מצעים לתינוק LA MILLOU
צעצועי התפתחות
משטחי פעילות
מוצצים ואביזרים
לולים
הליכונים
עיצוב חדרי תינוקות
Nuvita איטליה
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

DIGIT - בניית אתרים