לקופה
עגלת קניות

צעצועי התפתחות

חדרי תינוקות, אביזרי האכלה, מוצרי הנקה, עגלות וכסאות בטיחות, צעצועים ומשחקים ועוד המון מוצרים, כל מה שאתם מחפשים, צריכים ורוצים לקראת הלידה וגם לאחר מכן ניתן למצוא בחנות האינטרנטית של בייבי פאן. אז בואו לערוך הכרות עם ההיצע ולבצע רכישה חכמה ומשתלמת.

אוניברסיטה לתינוק – תעסוקה, גירוי והפעלה להתפתחות בריאה של תינוקכם

על מנת להתפתח כראוי תינוקות זקוקים לגירויים. אז נכון שכמעט כל דבר שהם נתקלים בו, בפנים ובחוץ מהווה גירוי ויוצר בהם צורך לטעום, להריח, לגעת ולגלות, אך ישנם גם אביזרים וצעצועים מיוחדים שפותחו בדיוק למטרה זו – לעורר את יצר הסקרנות, לספק להם תעסוקה, להפעיל אותם ותוך כדי כך לסייע להתפתחותם התקינה.

האוניברסיטה היא אחד המוצרים הללו; משטח רך ונוח עליו שוכב התינוק כאשר הוא מוקף שלל גירויים והפעלות, צבעוניים, בעלי מרקמים וצלילים שונים. כל אלו מטרתם לספק לו שעות ארוכות של פעילות מהנה, שלא רק עונה על הצורך בעניין, אלא גם תורמת רבות להתפתחות שלו כיוון שהם מעודדים אותו להיות פעיל גם ללא עזרת הוריו.

אוניברסיטה לתינוק ומבחר צעצועי התפתחות

חשיבותם של צעצועי התפתחות, אם כך, היא רבה ולצד צעצועים סטנדרטיים, מומלץ לספק לתינוק מוצרים המוגדרים כמשחקי התפתחות, שמלבד היותם נחמדים יש להם את אותו ערך מוסף שההורים מחפשים. מה גם שלרוב אלה הם משחקים וצעצועים שילוו את התינוק במשך תקופה ולא יימאסו עליו במהרה, בניגוד ללא מעט מוצרים, שנוטים להתחלף די מהר באחרים.

האוניברסיטה לתינוק הנמכרת בחנותנו היא מוצר מתוחכם ומעוצב הכולל 25 פעילויות, אפשרות לתחום את את ארבעת צדי המתקן, שתי קשתות לתלייה, צעצועים שניתן לשנות את מיקומם על הקשתות, 20 דקות של אורות וצלילים, שמיכה מבד עבה ונוח שאפשר להשתמש בה גם בתור שמיכת פעילות ועוד.

אוניברסיטה לתינוק, מגוון צעצועי התפתחות, חדרי תינוקות ושפע של מוצרים נוספים מבית המותגים המובילים מחכים לכם בבייבי פאן. את כל המוצרים ניתן לרכוש דרך האתר ולקבל במשלוח. לשירותכם עומד צוות מקצועי ומנוסה שישמח לענות על שאלות ולספק הדרכה, ניתן לפנות אלינו בטלפון או להשאיר פרטים בטופס יצירת הקשר.

מוצרי הנקה Nuvita
כריות הנקה והריון Nuvita
בקבוק לתינוק Nuvita
אביזרי האכלה Nuvita
אביזרים נלווים Nuvita
אביזרים לתינוק Nuvita
אביזרי בטיחות לבית Nuvita
מוצרי רחצה וטיפוח Nuvita
מוצצים ואביזרים Nuvita
השכרת משקל לתינוק Nuvita
נשכנים לתינוק Nuvita
חיבוקית לעגלה Nuvita
אביזרים לעגלה ולרכב Nuvita
צעצועי התפתחות
שערי בטיחות Baby Dan דנמרק
Nuvita איטליה
 
שלח לחבר | הדפס | הוסף למועדפים | מפת אתר |

DIGIT - בניית אתרים